Pasta

Tagliatelle me fileto pule, domate të thara dhe borzilok

Një drekë ose darkë fantastike, me sasi të ulët yndyrnash dhe burim i shijshëm i vitaminës C. E thjeshtë për…

30 Minuta 4

Nudëlls me fileto pule & karkaleca

Përgatisni makaronat speciale noodles duke kombinuar karkalecat me mishin e pulës, një version që përmban shumëllojshmëri të proteinave dhe perimeve.…

Linguine me fruta deti

Përgatisni një pjatë të shijshme me aromën e frutave të detit në më pak se 20 minuta. E pasur në…

4

Ravioli me spinaq

Përgatisni këto ravioli shumë të thjeshtë dhe të shijshëm në më pak se 30 minuta. Mbushur me djathë, spinaq dhe…

Makarona me domate dhe karkaleca

Receta klasike italiane e makaronave me domate, karkaleca dhe erëza të freskëta do të shndërrohet në një nga gatimet tuaja…

Spageti me midhje

Receta e spagetit me midhje kombinon shijen e kripur të midhjeve dhe të erëzave të borzilokut e majdanozit. Pjata është…

4

Bucatini me mish të grirë

Bucatini me mish të grirë është një pjatë e gatuar në zjarr të ngadaltë me bazë mishi dhe me salcë…

4