Pizza

Pica me fruta deti dhe ullinj

Pica me fruta deti është kombinim fantastik mesdhetar, i shijshëm dhe shumë i shëndetshëm. Përmban sasi të ulëta të yndyrnave…

Pica me ton

Nëse ju pëlqen toni, ju duhet të provoni këtë picë, që e kombinon me qepë dhe ullinj të zinj. Përgatisni…

Pica me Proshutë

Shijoni recetën e picës me proshutë me miqtë dhe familjen. Me kombinimin klasik të proshutës, djathit Gouda, Regato dhe mozzarella,…

Pica Vegjetariane

Pica vegjetariane është një pjatë shumë e shëndetshme, sepse ka shumë pak kolesterol dhe është burim i mirë i fibrës…

Brumë për pica 2

Receta e brumit të picës është e lehtë për t'u përgatitur, me vetëm 5 përbërës! Gatuani picën që dëshironi në…

Brumë për pica

Receta e brumit të picës është e lehtë për t'u përgatitur, me vetëm 6 përbërës! Gatuani picën që dëshironi në…